Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Aexit 34mm Dia Стеги EPDM Гумени Наредени P Клипови Цевка За Вода Цевка Црево Стеги Ремен Стеги Држач 2 парчиња

Aexit 34mm Dia Стеги EPDM Гумени Наредени P Клипови Цевка За Вода Цевка Црево Стеги Ремен Стеги Држач 2 парчиња

DEN 136.32
 

Производот е достапен
Достапност

Главен Материјал : Гума, 304 Нерѓосувачки Челик; Содржина На Пакетот : 2 парчиња х ЕПДМ Гумени Наредени П Клип. 304 Дебелина На Лентата од Нерѓосувачки Челик : 0,6 мм/0,024"; Дијаметар На Дупката : 9мм/0,35". Големина на клипот : 34мм/1,34 "(Г); 304 Ширина На Лентата од Нерѓосувачки Челик : 20мм/0,8". Вкупна Големина : 71 х 45 х 25мм/2,8 "х 1,8" х 1 " (Л*В*Ч); Главна Боја : Сребрен Тон,Црна. Главен Материјал : Гума, 304 Нерѓосувачки Челик; Содржина На Пакетот : 2 парчиња х ЕПДМ Гумени Наредени П Клип.Цврсто стегајте цевки, црева и кабли без триење или оштетување на површината на компонентата што се стега. Вкупна Големина : 71 х 45 х 25мм/2,8 "х 1,8" х 1 " (Л*В*Ч); Главна Боја : Сребрен Тон,Црна.Тежина : 54гр; Име На Производ : ЕПДМ Гумени Наредени П Клип.

Кон својствата

Производи во категоријата