Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Aexit HSS 72 сечила заби 75 mm x 0,6 mm x 22mm исецкајќи кружни пила за пила видени црни

Aexit HSS 72 сечила заби 75 mm x 0,6 mm x 22mm исецкајќи кружни пила за пила видени црни

DEN 133.44
 

Производот е достапен
Достапност

Име на производот : Сечење пила; Материјал : HSS. Надворешна диа. : 75мм / 2,95 "; Дупка Дија : 22мм / 0,86". Дебелина : 0,6мм / 0,023 "; Број на забите : 72 заби. Боја : црна; нето тежина : 18g. Содржина на пакет : 1 x 72t се исекува пила. ; Дупка Дија. : 22мм / 0,86 ". Дебелина : 0,6мм / 0,023"; број на забите : 72 заби. Боја : црна; нето тежина : 18g. Содржина на пакетот : 1 x 72t Slatting Saw. Тип на заб, HSS материјал, 72 заби. Користена за сечење, лепење и затегнување челик, бакар, метал, пластика, дрво, итн.

Кон својствата

Производи во категоријата