Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Јах Рачна Работа Свила Сатенска Лента Свадба Лак За Занаети НАПРАВИ САМ Парична Казна Божиќ Подготвени Од Пакет Подароци Завиткување Материјали

Јах Рачна Работа Свила Сатенска Лента Свадба Лак За Занаети НАПРАВИ САМ Парична Казна Божиќ Подготвени Од Пакет Подароци Завиткување

DEN 548.80
 

Производот е достапен
Достапност

Изработена од полиестерски влакна, лентата се чувствува мазна и сјајна. Може лесно да се завитка, а лентата за намотување на стеблото лесно се кине и не се потребни алатки за сечење. Многу е погоден за венци, давајќи му на вашата торта професионален шмек и завист на пекарите. Многу е погоден за правење лакови, декорација на торта, цветен дизајн, свадби и додавање елегантна декорација на забавата. Ова е идеален подарок за пријатели, девојки, семејство, Ден на Мајката и специјални празници.

Кон својствата

Производи во категоријата