Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
AHGDDA За Часовник бенд 44mm 42mm 40mm 38mm За јас-Гледајте Серија SE/7/6/5/4/3/2/1 Силиконски Заштитен Капак+Метален Ремен

AHGDDA За Часовник бенд 44mm 42mm 40mm 38mm За јас-Гледајте Серија SE/7/6/5/4/3/2/1 Силиконски Заштитен Капак+Метален Ремен

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

[Празничен подарок] Исклучителна изработка и елегантен дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството (часовникот не е вклучен). [Материјал и Занает] Нерѓосувачки Челик Часовник Ремен-четкан метал и Тпу Случај-Сјај Позлата. [Лесна инсталација]Беспрекорно поврзување со Часовник, лесен за инсталирање и полетување.Удобен пристап до сите карактеристики на часовникот со фини исечоци. [Материјал и Занает] Нерѓосувачки Челик Часовник Ремен-четкан метал и Тпу Случај-Сјај Позлата. [Лесна инсталација]Беспрекорно поврзување со Часовник, лесен за инсталирање и полетување. [Празничен подарок] Исклучителна изработка и елегантен дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството (часовникот не е вклучен).Надградете го часовникот Во Деловно Работење,Слободно Време,Спорт,Отворено,Пешачење,Кампување, Подарок За Роденденска Забава или друга Пригода. [Повеќе бои]Злато/Сребро/Црно/Розово Злато за избор.Мат површина за Вашиот Часовник, Попривлечна и Поудобна.Мат површина за Вашиот Часовник, Попривлечна и Поудобна.Надградете го часовникот Во Деловно Работење,Слободно Време,Спорт,Отворено,Пешачење,Кампување, Подарок За Роденденска Забава или друга Пригода.

Кон својствата

Производи во категоријата