Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Aiibe 16 GB USB Флеш Диск 100 Пакет Флеш Дискови 16gb Масовно Флеш Диск USB 2.0 Палецот Диск Пенкало Дискови 16gb-Црна

Aiibe 16 GB USB Флеш Диск 100 Пакет Флеш Дискови 16gb Масовно Флеш Диск USB 2.0 Палецот Диск Пенкало Дискови 16gb-Црна

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Достапни Капацитети : 128 MB, 512 MB, 1 GB, 2 GB, 4 GB, 8 GB, 16 GB, 32 GB. ОВИЕ УСБ-мемориски стапчиња ќе бидат совршен подарок за вашето семејство, пријатели или дури и клиенти. Вклучен Пакет : . Што Добивате - 100 Пакет 16 GB USB Флеш-Уредот се спакувани во безбедна картонска кутија за организатор. Пакет : Спакуван во безбедна картонска кутија за организатор. Мултифункционални Погони на Палецот-USB флеш-уредите најчесто се користат за складирање, резервна копија на податоци и пренос на компјутерска датотека. Складирањето е брзо, безбедно и стабилно. Лесен за употреба-Овие флеш-уреди се приклучуваат и играат без никаква инсталација на софтвер. Брзина на пишување : 5 MB/S-8 MB/S; Брзина На Читање : 12mb/S-20 MB/S.000 пати читање и пишување. (1) вистинско складирање на корисникот помалку, капацитетот од 8% -10% е резервиран ОД USB флеш-уредот за да се заштити. Мултифункционални Погони на Палецот-USB флеш-уредите најчесто се користат за складирање, резервна копија на податоци и пренос на компјутерска датотека. И ние нудиме 12-месечна гаранција на производителот и поддршка за услуга погодна за животниот век. 1/10/Виста/XP/2000/ЈАС, Линукс И Mac Os 10. Неверојатно Складирање-100 парчиња 16 GB Флеш-уреди, без никакво лого на него, можете да го испечатите вашето или логото на клиентот на неа. ВИ ДАВААТ СОВРШЕН ШОПИНГ ИСКУСТВО. Одлично за училиште, бизнис или секојдневна употреба. Можете да чувате Дигитални Брошури, Упатства За Употреба, Софтвер во уредот за скокање и да им го обезбедите на клиентите вашите производи или услуги.

Кон својствата

Производи во категоријата