Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
АК Вистински Бои RC001 Рамно Црно

АК Вистински Бои RC001 Рамно Црно

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

Најквалитетен акрилен лак лак, направен од подобрена хемиска формула во однос на другите брендови на пазарот. Непречено прска низ воздушна четка, се прилепува на површината и совршено се суши со мека завршница. Цврсто ги држи сите видови производи за атмосферски влијанија. Може да биде разредена со ак-интерактивни€s специфични потенки, или разредувачи од други производители наменети за акрилни лак бои (не-винил).

Кон својствата

Производи во категоријата