Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Јакна За Дожд на еди Бауер Момчиња-Осамен Врв Водоотпорен 3-Во-1 Изолиран Ветробрански Капут Со Отстранлива Облога Од Руно

Јакна За Дожд на еди Бауер Момчиња-Осамен Врв Водоотпорен 3-Во-1 Изолиран Ветробрански Капут Со Отстранлива Облога Од Руно

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

ШКОЛКА ОД БУРА : Формулирана Со Завршницата На Бурата што предизвикува зрно влага на површината и се тркала наместо да се впие во ткаенината; Лесни лесни патенти за прицврстување На школка Отпорни на Временски Услови преку лесниот и супер мек дуксер со патент од руно за удобен хибрид на ветробран, јакна за дожд и студено време, Јакна Од Руно е совршена за потопли денови или носете го целиот комплет за зимски спортови и секојдневна облека. Затворање на патент. УДОБНО ВКЛОПУВАЊЕ : Удобната И екстра топла јакна за момчиња доаѓа во различни големини за да се обезбеди совршено вклопување; со неколку класични опции за боја за избор, оваа зимска јакна е совршена идеја за подарок за песни, внуци, внуци, братучеди и пријатели. ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН Еди БАУЕР : Момчиња Водоотпорен Изолиран Мантил од Школка Од Ветробран 3 Во 1, Дуксер Од Патент Од Руно И Јакна За Дожд За Момчиња; Еди Бауер ја комбинира својата иновација водена од авантури со уште поголема одржливост и инклузивност, користејќи материјали и методи кои го минимизираат влијанието и градење култура на отворено отворена за секого. Машинско Перење.

Кон својствата

Производи во категоријата