Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ако Се Однесувам Лошо Јавете Се На Фуџије-8оз Колба За Пиење Алкохол За Колкови

Ако Се Однесувам Лошо Јавете Се На Фуџије-8оз Колба За Пиење Алкохол За Колкови

DEN 441.44
 

Производот е достапен
Достапност

ИДЕАЛНИ ВРЕМИЊА ЗА УПОТРЕБА-Пробијте го ова за забава или забави, лежење, пешачење, кампување, возење велосипед или која било друга активност внатре или надвор. БЕЗБЕДНОСНИ СПЕЦИФИКАЦИИ-ова е 8оз блицот е безбеден за миење садови, но не е безбеден за микробранова печка. Нашата колба за колкови 8oz е изградена од цврст премиум нерѓосувачки челик и го прикажува печатениот дизајн прикажан на прегледот на сликата. СОВРШЕН ПОДАРОК-се разбира, ова ќе направи совршен подарок за посебна личност! Тоа е одличен подарок за денот на мајката, денот на таткото, дипломирањето, Божиќ, младоженците на bенска забава, невестински тушеви или моминска вечер, свадби, родендени, денот на вљубените или кој било друг ден. Навистина е изграден за да изгледа одлично и да трае многу долго. Се одликува со силна конструкција, мазна завршница и беспрекорно печатење со прикажаниот дизајн.ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН-Нашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во затворени простории и на отворено.

Кон својствата

Производи во категоријата