Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ако Се Однесувам Лошо Јавете Се На Ангилик-8оз Колбас За Пиење Алкохол За Колкови

Ако Се Однесувам Лошо Јавете Се На Ангилик-8оз Колбас За Пиење Алкохол За Колкови

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

БЕЗБЕДНОСНИ СПЕЦИФИКАЦИИ-ова е 8оз блицот е безбеден за миење садови, но не е безбеден за микробранова печка. Навистина е изграден за да изгледа одлично и да трае многу долго. Тој е многу издржлив и ќе трае преку повеќекратно перење!. Можете да го покажете на вашиот сопруг, сопруга, девојка, момче, шеф, секретар или кој било друг член на семејството. ИДЕАЛНИ ВРЕМИЊА ЗА УПОТРЕБА-Пробијте го ова за забава или забави, лежење, пешачење, кампување, возење велосипед или која било друга активност внатре или надвор. Ако е подарок или само затоа што, нема да зажалите што го купивте ова.ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН-Нашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во затворени простории и на отворено. Се одликува со силна конструкција, мазна завршница и беспрекорно печатење со прикажаниот дизајн. СОВРШЕН ПОДАРОК-се разбира, ова ќе направи совршен подарок за посебна личност! Тоа е одличен подарок за денот на мајката, денот на таткото, дипломирањето, Божиќ, младоженците на bенска забава, невестински тушеви или моминска вечер, свадби, родендени, денот на вљубените или кој било друг ден.

Кон својствата

Производи во категоријата