Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Актива 6 пара чорапи за компресија за мажи и жени, 15-20ммхг е најдобра за трчање, атлетска, медицинска, бременост, патување

Актива 6 пара чорапи за компресија за мажи и жени, 15-20ммхг е најдобра за трчање, атлетска, медицинска, бременост, патување

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

За fallуби се во вашите нови чорапи за издржливост лесно да се повлечете. Поставете точно десно - Достапни се две опции за големина - САД со големина на чевли со големина на чевли 6-13 жени 6-15,5. Совршен за екстремни трки и долги патеки. Нема шевови на места каде што ќе се фаќаат или зреат заедно. Без разлика дали сте спортист, спортист, медицинска сестра, наставничка, екипаж на летови, рецепционер, канцелариски работник, бремена, закрепнувајќи пациент, негувајќи мајка, стари лица нашите чорапи се универзално погодни за целата работа. Однесете ја вашата игра на следното ниво - удобен материјал и внимателна конструкција. Најдобар подарок за жени, медицински сестри и лекари, спортисти и тркачи, канцелариски работници, добро.

Кон својствата

Производи во категоријата