Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ала осветлување со високи перформанси во гума на гума, голем мерач на притисок на гумата на гуми за шифри за автомобили, камиони, SUV, велосипеди, мотоцикли

Ала осветлување со високи перформанси во гума на гума, голем мерач на притисок на гумата на гуми за шифри за автомобили, камиони,

DEN 271.68
 

Производот е достапен
Достапност

100% гаранција за задоволство од животот Со притисок на гумата на Ала Мерач (од која било причина) кога ќе го нарачате вашиот денес, па кликнете на „Додај во количка“ со доверба за да уживате во подолги гуми, подобрена километража на гас и помало искуство за возење на автомобили. Механичка препорака : Тестирана изведба, овластена Точни и калибрирани на ANSI B40. Поголем дисплеј : 2 "Сјајно бирање се одликува со лесно читање 0-60 psi скала што свети во темнината, со 1 psi резолуција за резолуција,. Пријателска употреба : Робустен дизајн е опремен со вграден вентил за крварење на воздухот за да се намали притисокот во над надуените Гуми, 360 ° степени вртливата Чак со глава од ангел од 45 степени, лесно го тестираат притисокот на гумите.

Кон својствата

Производи во категоријата