Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Аласум 2 парчиња Играчки За Капење Играчки За Плажа За Мали Деца Играчки За Мали Животни Играчки За Детска Бања Играчки За Часовници Играчка За Патка Навивајте Игра

Аласум 2 парчиња Играчки За Капење Играчки За Плажа За Мали Деца Играчки За Мали Животни Играчки За Детска Бања Играчки За Часовници

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

- Лесен е за држење и играње на малите раце на бебето и нема да му наштети на играчките во бањата за бебиња. Пакетот Вклучува 2 х Карактеристики на играчката за капење-Материјал : Пластично Бебе Што Се Тушира. - Направен е од материјал за време и издржлива употреба Детска Играчка За Туширање. ИГРАЧКА за БАЊА со ПРСКАЛКИ Играчка За Патка За Капење-забавниот и симпатичен дизајн на форма на патка може да го привлече вниманието на бебето и да го натера бебето среќно да се бања.Информации за стоки Играчка за Туширање за Бебиња интересната играчка за капење ќе го натера вашето бебе да сака и да ужива во времето за капење. - Ова е воден соиграч што може да ги насмее децата без оглед на Тоа Во Када или Базен Пливање Часовник Вода Играчки. ПАТКА БАЊА играчка таа е направена од материјал, кој може да биде за многу време. ПАТКА БАЊА играчка таа е направена од материјал, кој може да биде за многу време.детски играчки таа е направена од материјал, кој може да биде за многу време.НАВИВАМ ПЛИВАЊЕ ПАТКА играчка Играчки За Животни За Капење-одлична играчка за када за мали деца или бебиња, што им овозможува да уживаат во среќен туш.Дете Туш Играчка Мазниот дизајн нема да му наштети на вашето бебе, многу е безбедно вашето бебе да игра.

Кон својствата

Производи во категоријата