Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Алатка за активирана алатка .27 Кал во прав. Точка# BP-301C.

Алатка за активирана алатка .27 Кал во прав. Точка BP-301C.

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Полу автоматски прилагодувач на оптоварување. За комерцијална и станбена конструкција. Должина на прицврстувачот : 1/2 " - 2-1/2". Користи 0,27 кали 10 товари ленти.compatile со повеќето .27 калибарски ленти. Нивоа на моќност : зелена, жолта, црвена, виолетова. (Товарите во прав не се вклучени). За прицврстување на дрво, бетон и метал. Директно од производителот. Полу автоматски прилагодувач на оптоварување. За комерцијална и станбена конструкција. Должина на прицврстувачот : 1/2 " - 2-1/2". Користи 0,27 кали 10 товари ленти.compatile со повеќето .27 калибарски ленти. Нивоа на моќност : зелена, жолта, црвена, виолетова. (Товарите во прав не се вклучени). За прицврстување на дрво, бетон и метал. Директно од производителот. Прицврстувачи за сина точка BP-301 C е активирана полу-автоматска алатка со ниска брзина, алатка за калибар .27 која може да се користи за инсталирање 2-1/2 ”во вкупна должина. BP-301 C е дизајниран за одржување, станбени и комерцијални изведувачи.

Кон својствата

Производи во категоријата