Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Алатка за изведба 1144 4-Парче Инка, Пластична ПОРТОКАЛОВА

Алатка за изведба 1144 4-Парче Инка, Пластична ПОРТОКАЛОВА

DEN 62.72
 

Производот е достапен
Достапност

Обезбедува заштитна бариера од нечистотија, нечистотија, масло, хемикалии и растворувачи, Идеални за автомобилски и гаражни апликации. Капа Филтер Клучеви со широк спектар на големини,и бројот на флејти за да се задоволат вашите потреби филтер клуч. - Отпорен на хемикалии и растворувачи, нема ' рѓа или кородира. Алатка за изведба 1144 Хемиски Отпорен За Многу Намени Избрани Големини Без расипничко истурање Или истурање Совршено Исто Така За употреба во домот Или продавницата Содржи 24, 27, 29, 30, 32, 36 и 38 милиметарски големини. Нема расипничко истурање или истурање. - Тешка челична конструкција. Нема расипничко истурање или истурање. - Идеален за автомобилски и гаражни апликации. Широк спектар на инки за намалување на нередот на промена на маслото, одлично за издавање течности на база на нафта и многу повеќе. - 7 литри Тава За Одвод. - Користете шестоаголен клуч со погон од 1/2 или 21 милиметар. Избрани Големини.

Кон својствата

Производи во категоријата