Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Алатка за отстранување на лежиштето на Binazon Gimbal Leater Fit Mercruiser Alpha, Alpha 1, MR, Bravo, OMC -Engine Specional Altay за тешка лежиште Pulle

Алатка за отстранување на лежиштето на Binazon Gimbal Leater Fit Mercruiser Alpha, Alpha 1, MR, Bravo, OMC -Engine Specional

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Гумбалниот лежиште влегувач одговара на Mercruiser Alpha, Alpha 1, MR, Bravo's, OMC Cobra's, Volvo's. Фалсификувани од висококвалитетен хром ванадиум, целокупниот третман на топлина, силен и издржлив. Црниот оксид отпорен на корозија, никогаш не 'рѓа и кршете. Оваа универзална алатка за отстранување на лежиштето може лесно да ги отстрани универзалните лагери на зглобовите. Отстранувачот на влечење на лежиштето на лежиштето е лесен за употреба, само свртете го крајот на алатката со клуч за да го извлечете лежиштето. Ве молиме слободно контактирајте со нас директно ако имате какви било прашања или незадоволство. Ние гарантираме да ви обезбедиме одличен квалитет на производот и по продажбата. Gimbal лежиште отстранувач на влечење. Gimbal лежиште отстранувач на влечење. Гумбалниот лежиште за влечење одговара на Mercruiser Alpha, Alpha 1, MR, Bravo, OMC Cobra, Volvo.

Кон својствата

Производи во категоријата