Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Алатка за сечење на тркалезна кожа алатка за сечење на агол за секач за цртање, образец од не'рѓосувачки челик, метал владетел за кожа за шиење на дрво за шиење DIY зан

Алатка за сечење на тркалезна кожа алатка за сечење на агол за секач за цртање, образец од не'рѓосувачки челик, метал владетел

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

【18 кругови со различни големини】 вкупно 18 дијаметар на различни големини, и има ознака на големината на страната што е погодно за употреба. Доволно е тенко за да се вклопи во алатката без да заземе премногу простор за складирање. 【Мулти-намена】 Оваа алатка за кругови може да се примени на површини од различни материјали и повеќето ткаенини, како што се кожа, дрво, стакло, пластика, буралап, плочка, метал, хартија и така натаму, одговара за проекти за шиење, уметност за правење картички, уметност за правење картички и други DIY занаети. Доволно е тенко за да се вклопи во алатката без да заземе премногу простор за складирање. Може да се користи како водич за цртање, водич за сечење или водич за горење без да предизвика оштетување на истиот. 【18 кругови со различни големини】 вкупно 18 дијаметар на различни големини, и има ознака на големината на страната што е погодно за употреба. Може да се користи како водич за цртање, водич за сечење или водич за горење без да предизвика оштетување на истиот. 【Материјал】 Направен од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, отпорен на корозија и силен, може да го користи долго време. Честопати се користи за кожни краеви што се користат за зацврстување на јамката на ременот на обвивките и фудбалите.

Кон својствата

Производи во категоријата