Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Alfa Tools BH74220 B-609 3/4 FORMAN FORM HSS BURR ROTARY FILE

Alfa Tools BH74220 B-609 3/4 FORMAN FORM HSS BURR ROTARY FILE

DEN 501.76
 

Производот е достапен
Достапност

Ротари датотека Burr - челик со голема брзина. Б-609 топка, 3/4-инчен дијаметар на главата со должина на главата 3/4-инчи. 1/4-инчен Шанк, челик со голема брзина, десна рака. Препорачано за употреба на не-ферозни и други меки материјали. Количина - 1 по пакет. Ротари датотека Burr - челик со голема брзина. Б-609 топка, 3/4-инчен дијаметар на главата со должина на главата 3/4-инчи. 1/4-инчен Шанк, челик со голема брзина, десна рака. Препорачано за употреба на не-ферозни и други меки материјали. Количина - 1 по пакет. Alfa алатки со голема брзина на челични бурли - ротациони датотеки, 1/4 -инчен Шанк. Препорачано за употреба на не-ферозни и други меки материјали.

Кон својствата

Производи во категоријата