Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ализвел пливање стебла за деца за новороденчиња за деца

Ализвел пливање стебла за деца за новороденчиња за деца

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Затоа, подготвивме различна големина за бебе : 0-6 месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци, 2-3. Машинско миење во ладна вода, а потоа сув стан за играње ден по игра ден. ✔ Мултизирајте за да изберете : Родителите се надеваат дека облеката за бебиња има доволно простор да се прилагоди на брзиот раст на нивното мало бебе. Еластично затворање. Исто така, добро се вклопува со пелена за пливање за новороденчиња ако ви треба. Мека - изработена од висококвалитетен полиестер. Машинско миење. Големина (18-24) : 28-32 фунти; 32-35 ин. За да изберете добра големина за вашите мали бебиња, проверете ја табелата за мерење на описот пред да го купите.Полиестер, спандекс. Удобноста е најважната работа за облеката за капење на новороденчиња. Вклучено - 1 x пливање Тунки за бебе.

Кон својствата

Производи во категоријата