Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
АЛСМД Универзална алуминиумска легура на алуминиумски држач за моторцикли за моторцикл држач за велосипед

АЛСМД Универзална алуминиумска легура на алуминиумски држач за моторцикли за моторцикл држач за велосипед

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Погодно за мобилни телефони од 4-7 инчи. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку различна од бојата прикажана на сликите. Фино изглед, цврст и издржлив, брза ориентација.4innet Тежина : (седиште) 99g, (рачка) 96 GGROS Тежина : (седиште) 163 G, (Handlebar) 162 Gapplicable : 20-30mm решетката со дијаметар на цевката. Оригиналноста е само за поголема стабилност, а повеќекратните процеси на алуминиумска легура го прават тоа и нема абнормална бучава. Спецификација : Материјал : Алуминиум легура : Црна, Сребрена титија : Стил на седиштето, Стилозизирање на лентата : 85* 70*60mm/3.Фино изглед, цврст и издржлив, брза ориентација. Оригиналноста е само за поголема стабилност, и повеќекратните процеси на алуминиумска легура го прават тоа и нема абнормална бучава. Ве молиме, дозволете 1-3см мерење на отстапување заради рачно мерење. Фин изглед, цврста и издржлива, брза ориентација. Погодно за мобилни телефони од 4-7 инчи. Оригиналноста е само за поголема стабилност, а повеќекратните процеси на алуминиумска легура го прават тоа и нема абнормална бучава. Ви благодарам! 2. Заградата за мобилни телефони со алуминиумска легура е механички заклучена, а патот е стабилен без оглед колку е груб патот.

Кон својствата

Material:
Aluminum alloy
Color:
Black, Silver
Type:
seat style, handlebar style
Size:
85*70*60mm/3.3*2.8*2.4in
Net weight:
( seat) 99g, (handlebar) 96g
Gross weight:
( seat) 163g, (handlebar) 162g
Applicable:
20-30mm pipe diameter rack.
Note:
1. Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you!:
2. Please allow 1-3cm measuring deviation due to manual measurement. :

Производи во категоријата