Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Јамашита Когеи 18-8#1000 Химефорк 120276125

Јамашита Когеи 18-81000 Химефорк 120276125

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

18-8 нерѓосувачки челик. Големина : 1,2 х 1,2 х 4,9 инчи (3 х 3. Материјал : 18-8 нерѓосувачки челик. Земја На Производство : Јапонија. Професионалните готвачи носат комерцијални садови за вечера во вашиот дом. Одлично за забавни и специјални прилики, како и за секојдневни оброци. (H/H) има шема монака (шуплива рачка).

Кон својствата

Производи во категоријата