Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Амбесон, цртана перница, срам, авион со топол воздух хеликоптер летање виножито сончево небо среќна илустрација, декоративна стандардна големина печатена перница,

Амбесон, цртана перница, срам, авион со топол воздух хеликоптер летање виножито сончево небо среќна илустрација, декоративна

DEN 271.84
 

Производот е достапен
Достапност

Микрофибер. Увезени. Ширина 20 инчи долга x 26 инчи - само перница срам, вметнете не вклучено. Направено од - 100% четкана микрофибер ткаенина. Супер мек за крајна удобност. Одлична изработка. Карактеристики - Затворање на пликови за да ги задржите перниците. Живописни бои, јасна слика, нема бледнее. Лесно е да се грижите задниот дел од случајот е обична, бела боја.

Кон својствата

Производи во категоријата