Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Амбесон Кабуки Мат За Миленичиња За Храна И Вода, Уметник Во Ориентален Стил Со Шминка и Костими Позираат Уметнички Дела За Танцување, Гумена Подлога Што Не Се Лизг?

Амбесон Кабуки Мат За Миленичиња За Храна И Вода, Уметник Во Ориентален Стил Со Шминка и Костими Позираат Уметнички Дела За

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Подлогата лесно се чисти со влажна крпа. Дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја, меѓутоа, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијациите во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран. БЕЗ ИЗБЛЕДУВАЊЕ-Без бои што му штетат на здравјето на вашето семејство. Лесно Одржување-Лесно за чистење и издржливо. Мерења : ширина од 12 инчи на 18 инчи долга и дебелина од 5 мм. Мерења : 18 инчи широк х 12 инчи долг и 5мм дебелина. Печатењето е живописно и јасно, така што ќе ја добиете вредноста на вашите пари. Грижата за потребите на вашето домашно милениче штотуку стана полесна. Одговара на 2 чинии. Додадете малку талент во животот на вашето домашно милениче. Овие украсни душеци за миленичиња ќе бидат вашето ново парче акцент во вашата дневна соба бања или кујна.Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние донираме процент од нашиот профит на локалните Невладини Организации кои помагаат во напорите за олеснување на земјотресот.

Кон својствата

Производи во категоријата