Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Амбесон Наутички торба за тота, цртан филм за океански морски животен стил со подводни делфини и риби, торба за едно постелнина за постелнина за книги за купување п?

Амбесон Наутички торба за тота, цртан филм за океански морски животен стил со подводни делфини и риби, торба за едно постелнина

DEN 923.20
 

Производот е достапен
Достапност

Тешката зашивање ќе трае подолго без олабавување на навои и може да задржи до 30 килограми тежина. Боја во печатена слика : бледо сина и темно сина боја. Направете го овој шопинг за вашата нова омилена торба за намирници, библиотечна тота, тота за плажа, торба за пелена. Машинско миење. Ecofriendly материјал : Направено од 100% постелнина со студија, зашивање со тешки работи. Печатено - со најсовремена технологија за дигитално печатење. Слика отпечатена од едната страна. Гордо дизајниран и печатен во САД. Или подарок за вашето семејство или пријател, мајка, ќерка, девојка со момчиња или за себе, предметот треба да биде интересен и автентичен. Еколошка, без никаква боја супстанција што му штети на здравјето на вашето семејство. Машинско миење. Долготрајно. Ecofriendly материјал : Направено од 100% постелнина со студија, зашивање со тешки работи. Разноврсна. Мулти-намена : торба за намирници, тота за библиотека, торба за перење, тота за плажа, базен, работа и повеќе! Забава. Земете го таму каде што сакате. Поставена постава. Нема повеќе пластични или хартиени кеси! Одете зелено со оваа целосно рециклирана и еднократна торба за ленени ленени. Држи до 30 килограми.

Кон својствата

Производи во категоријата