Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Амбиција за површинска површина на машката мезуно 2 чевли за трева 13

Амбиција за површинска површина на машката мезуно 2 чевли за трева 13

DEN 1119.20
 

Производот е достапен
Достапност

Удобно, стабилно и навистина иновативно, Амбиција 2 како што е најразновидниот чевел во бејзболот. Средна должина од целосна должина : потпетица до пети за удобност. L во облик на столпчиња : за засилен зафат и помалку деформација. Ева Мидал. Средна должина од целосна должина : потпетица до пети за удобност. Високи, густи, мулти-насочени столпчиња : Инженерски за да се зголемат перформансите на специфични движења на бејзбол и мекобол на широк опсег на површини за играње.

Кон својствата

Производи во категоријата