Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Џамбулк Бела Празна 19 х 24 Ткаени Јп Вреќи Со Песок, Ув Заштита, Анти-УВ 1 Година, Со Вратоврски, Вреќи Со Песок за Поплави, Бариера За Вода Од Поплави, Шатор, Торби За Чу

Џамбулк Бела Празна 19 х 24 Ткаени Јп Вреќи Со Песок, Ув Заштита, Анти-УВ 1 Година, Со Вратоврски, Вреќи Со Песок за Поплави,

DEN 127.84
 

Производот е достапен
Достапност

Големина : 19 "х 24";. SWL( Безбедно работно оптоварување) : 55 фунти;. Материјал : 100% Девствен Полипропилен (ЈП). ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Дебела Големина : 19 "х 24"; Материјал : 100% Девствен Полиетилен (ЈП). Богородица Полиетилен обезбедува подобра сила карактер од рециклирани. Цврст, Сигурен и Издржлив. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : вратоврска-жици прикачени преку врвот За брзо И Сигурно затворање. Нашите вреќи со песок имаат широк отвор од 19 инчи, што ги прави лесни за полнење и употреба. ОТПОРЕН НА УВ : Направен со УВ инхибитор кој им овозможува на овие вреќи со песок да траат 1 Година под директна сончева светлина на топли, сончеви места. Во пониските нивоа на региони на сончево зрачење или внатрешна употреба, овие вреќи со песок може да траат повеќе од една година во зависност од количината на изложување на сонце. ОТПОРНИ НА СОЛЗИ : овие тешки вреќи со песок може да се полнат со песок или чакал. ЗАБЕЛЕШКА : овие празни вреќи со песок можат да соберат 55 килограми песок кога се полни 1/2 до 2/3 (идеални). ЕДНОКРАТНО : Изграден да се користи неколку пати пред да биде фрлен. Предметот вклучува САМО ПРАЗНИ вреќи со песок.

Кон својствата

Производи во категоријата