Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
AME 62600-10 10 Пакет за заклучување Zafety Lug 3,5 x 33mm 300 степени портокал, 10 пакувања

AME 62600-10 10 Пакет за заклучување Zafety Lug 3,5 x 33mm 300 степени портокал, 10 пакувања

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Наменето за ореви од 33 мм (стандардни столпчиња од 22мм). Прицврстува на две соседни навртки за да се спречи олабавување и инциденти за „тркалање“. Отстранува човечка грешка при проверка на навртки за прицврстување со спречување на олабавување на прво место. Удобен 10 пакет. 10 парчиња од 62600 zafety lug орев. 10 парчиња од 62600 zafety lug орев. AME International во моментов дистрибуира алатки и опрема на сите главни пазари ширум светот. Со целосен опсег на OTR гуми и додатоци поврзани со гуми и опрема AME ги опслужува сите аспекти на услугата за тркала и гуми. Силна челична конструкција со мала висина на пикап.

Кон својствата

Производи во категоријата