Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Амосфун 2 парчиња 25см класичен војник од дрвен орев, кукла за ореви кукли американски војници играчки Десктоп

Амосфун 2 парчиња 25см класичен војник од дрвен орев, кукла за ореви кукли американски војници играчки Десктоп

DEN 320.00
 

Производот е достапен
Достапност

Дизајниран со класична форма на војникот со убава боја и фино изработка. Направено од врвен материјал од дрво,- пријателски, преносен, издржлив за долго време. Пакет, вклучувајќи куклена со оревокрадци од 2 x. Направено од врвен материјал од дрво,- пријателски, преносен, издржлив за долго време.- Одличен избор за подароци за деца во роденден, Божиќ и повеќе. Карактеристики- Материјал : Дрво/ зелена боја- изработена од врвен материјал од дрво,- пријателски, преносен, издржлив за долгогодишна употреба. Орнаменти. Дизајниран со класична форма на војникот со убава боја и фино изработка. Усвојува насликана и обложена техника, направете ја попривлечна. Одличен избор за подароци за деца во роденден, Божиќ и многу повеќе.

Кон својствата

Производи во категоријата