Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Јана шампон за коса со корејска технологија есен шампон за мажите билки

Јана шампон за коса со корејска технологија есен шампон за мажите билки

DEN 300.80
 

Производот е достапен
Достапност

Кажете му збогум на лошите денови на косата со шампонот Јана. Во денешниот брз свет, нашата коса е изложена на загадување, прашина и други фактори на животната средина кои можат да заземат на своето здравје. Од кадрава до директно, долго до кратко, шампонот Јана е совршен за сите типови коса. Кажете му збогум на досадна, безживотна коса со навлажнувачки и хранлив шампон на Јана. Неговата негување формула ќе ја остави вашата коса да изгледа и да се чувствува најдобро, без оглед на тоа каков тип на коса. Ја ревитализира и зајакнува косата од корените, промовирајќи здрав раст на косата. Навлажнувачот на Јана и хранливиот шампон е нежен, но сепак ефикасен во чистење на скалпот без да се соблече природни масла, оставајќи ја косата здрава, сјајна и мазна.

Кон својствата

Производи во категоријата