Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Анален приклучок за далечински управувач со лисица на лисица

Анален приклучок за далечински управувач со лисица на лисица

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Оваа пријатна анална играчка е изработена од врвен силикон кој е не-порозен и без фталат. 7 функции. Материјал : Силикон, АБС пластика, синтетички влакна. Покажете му на вашиот партнер колку сте среќни што газот им припаѓа на нив. Premiuim силикон. Чувствувате лисици? Или сте frisky feline? Можеби сте умен граничен коли, желни да го задоволите вашиот господар? Оваа подвижна и вибрирачка опашка е сигурно да ги изнесе вашите животистички инстинкти, со 3 брзини и 7 режими на функција! Вашиот сопственик ќе биде воодушевен од хипнотичкото мавтање на вашата долга, меки опашка. Далечинскиот управувач бара 1 CR2032 батерија, вклучена. Исчистете по употреба со благ сапун или средства за чистење играчки. Избегнувајте употреба со силиконски лубриканти. Боја : Црна. Белешка : Надоместоци преку USB.Premiuim силикон. Мерења : 21 инчи во вкупна должина. 7 функции.

Кон својствата

Производи во категоријата