Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Андикер Мачка Пролет Играчка Неткаен риба, 3 парчиња 5.7 Во Неткаен Сребрена Риба Во Облик На Мачка Играчка Со Црева за Задевање&засилувач;Вежбање Мачки Пролет Мачка

Андикер Мачка Пролет Играчка Неткаен риба, 3 парчиња 5.7 Во Неткаен Сребрена Риба Во Облик На Мачка Играчка Со Црева за Задевање&засилувач;Вежбање

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

Роман Неткаен И Пролетен Дизајн : "телото на рибата" на оваа играчка со пружина за мачки е изработено од материјал од мрежесто црево, а "главата на рибата" и "опашката од риба" се изработени од неткаен материјал, нова генерација на еколошки материјал, кој е отпорен на кинење, но мек и нема да ги повреди мачките. Вашата мачка ќе стане поатлетска препуштајќи се на шармантниот и симпатичен изглед на овие играчки. Избрана Боја : оваа сребрена играчка за мачки доаѓа во 3 бои, а пролетното црево во средината на играчката е исто така шарено. Шарените играчки во форма на риба ќе го привлечат вниманието на вашето маче, што ќе го задржи вашето мало момче многу возбудено и љубопитно за играчките. Едноставно е задолжително за сите љубители на мачки, дојдете и земете ја оваа играчка за вашата мачка!. 3 светли бои се таму : портокалова, виолетова и сина. Кога духовите на мачките се ниски, Сребрената Може да ја одржува мачката активна и возбудена. Опис На производот Име : Андикер Мачка Пролет Играчка Неткаен Риба Големина : 14,5 см/5,7 во х 6см/2,3 инчи, тежина : 6гр. 3 парчиња Мачка Пролет Играчка Неткаен Риба Димензија : 14,5 см/5,7 во х 6см/2,3 инчи, тежина : 6г.

Кон својствата

Производи во категоријата