Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Џандсон 14 Литар Замав Ѓубре Може, Тенок Ѓубре Канта За Тесен Простор, Светло Сива Боја

Џандсон 14 Литар Замав Ѓубре Може, Тенок Ѓубре Канта За Тесен Простор, Светло Сива Боја

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Заштеда на простор тенок облик-дизајниран за максимално искористување на тесните простори. Изработен од висококвалитетна пластика, може да издржи долгорочна употреба. Замав капак ѓубре може, направи фрли ѓубре полесно. Капакот може да се отстрани, за лесно чистење на корпата за отпадоци. Широко се користи : канцеларија, кујна, бања, спална соба, студентски дом, дневна соба и така натаму.

Кон својствата

Производи во категоријата