Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Англија знаме стари дрвени отпорни на топлина, митови за рерна и држачи за тенџере

Англија знаме стари дрвени отпорни на топлина, митови за рерна и држачи за тенџере

DEN 1433.60
 

Производот е достапен
Достапност

Еден од држачите на тенџере има малку џеб за да ги ставите рацете. Занаетчиство со добар квалитет, штити од топлина добро и удобно чувство е зошто треба да го купите ова. Добра големина за да не се запали рацете при отстранување на работи од рерна. Овој сет доаѓа со 2 мити од рерна и 2 држачи за тенџере. Лента од страната за лесно виси и складирање. Добра големина за да не се запали рацете при отстранување на работи од рерна.

Кон својствата

Производи во категоријата