Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ангоил Кафе Бонбони Кафе Чоколадо Нерѓосувачки Челик Топење Тенџере Со Мешање Лажица Чоколадо Топење Сад Двојно Котел Тенџере За Сирење Путер Бонбони Карамела Св?

Ангоил Кафе Бонбони Кафе Чоколадо Нерѓосувачки Челик Топење Тенџере Со Мешање Лажица Чоколадо Топење Сад Двојно Котел Тенџере

DEN 379.68
 

Производот е достапен
Достапност

Чоколадо Топење Тенџере-рака; компактен дизајн може да заштеди простор за складирање. Сад За Топење на сирење-рачката е погодна за земање, може да изгори кога загрева вода. Сад За Топење свеќи-Соодветната големина го олеснува ракувањето, соодветно за поставување во внатрешноста на повеќето тенџере. Чоколадни Котли-Може да се користат за топење путер, сирење, карамела, чоколадо, слатки, восок итн. Тенџере За Греење со путер-Изработено од квалитетен материјал од нерѓосувачки челик, отпорен на корозија, отпорен на оксидација, издржлив. Опис печката е изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик, кој е многу цврст, компактен и исклучителен во изработката. Може брзо и лесно да стопи чоколадо, путер, сирење, бонбони и друга храна. кујнски апарат за домови, пекарница или ресторан. Карактеристики-Материјал : Нерѓосувачки челик - Големина : Околу 28. 00Х14. 00Х6. 00СМ/ 11. 00Х5. 50Х2. Пакет од 36 инчи, Вклучувајќи 1 х тенџере 1 х лажица за мешање 1 х мерна чаша.

Кон својствата

Производи во категоријата