Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Аниме Извесен магичен индекс кафе чаша Термос кригла двојно wallидно вакуум изолирано шише Преносни тамбли за патувања 12 мл

Аниме Извесен магичен индекс кафе чаша Термос кригла двојно wallидно вакуум изолирано шише Преносни тамбли за патувања 12 мл

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Одлично за loversубителите на кафе, наставници за благодарност на денешниот ден, подарок за роденден, Денот на децата, Божиќен подарок, подарок за ден на мајки, подарок за ден на татковци, подарок за роденден, подарок за одмор итн. Womenените во вашиот живот. Изолација на вакуум со двојна wallид, никогаш не ја пали раката заради двојни слоеви. Лесно е да се исчисти и може да се користи многу пати. Кога е примена, може да се користи со врела вода за да се отстрани прашината генерирана во процесот на производство. Изолација на вакуум со двојна wallид, никогаш не ја пали раката заради двојни слоеви. Патните чаши се дизајнирани да бидат лесни, што ги прави одлични за долги пешаци, на плажа, часови по јога, авантура на отворено, спортски настан, автомобил, кафе продавница, голф, долги патни патувања или секојдневна употреба во канцеларијата. Патната кригла е соодветна за пиење чај, кафе, што е добар избор за одмор и примена дома, канцеларија, патни патувања, кампување и патување, пешачење, спортски активни, излети. Патната кригла е соодветна за пиење чај, кафе, што е добар избор за одмор и примена дома, канцеларија, патни патувања, кампување и патување, пешачење, спортски активни, излети.

Кон својствата

Производи во категоријата