Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Анкер 310 Магнетски Прстен Со Држач За Полнење Автомобил

Анкер 310 Магнетски Прстен Со Држач За Полнење Автомобил

DEN 319.84
 

Производот е достапен
Достапност

Куќиштата направени од метал и додатоци како што се магнети, картички, клучеви и поп рачки ќе го попречат полнењето. Не е компатибилен со немагнетни телефонски куќишта, како што се случаи на бранител На Отербокс. Силни и Безбедни : ултра-силните магнети и прецизното усогласување обезбедуваат вашиот i Phone 13/12 да остане безбеден во текот на вашиот диск за совршено полнење. Држачот за автомобил е дизајниран само за употреба на контролните табли. Прицврстете, Откинете : магнетниот прстен се прилепува директно на задниот дел од куќиштето на телефонот, што може да се отстрани и повторно да се користи ако сакате да ги смените куќиштата. Откако ЌЕ се закачи подлогата ОД 3 МЕТРИ, таа ќе ја изгуби својата лепливост кога ќе се отстрани, затоа ве молиме потврдете ја положбата за монтирање пред да ја инсталирате. Прилагодете го аголот на полнење што е идеален за вас пред да ја инсталирате монтажата на автомобилот. Обезбедува максимално полнење од 7,5 W за серијата i Phone 13 и 12. Кога подлогата е помалку леплива, може да се исчисти со вода, а потоа природно да се исуши на воздух за да помогне да се врати лепливоста. Не препорачуваме монтирање на закривени или восочени контролни табли.

Кон својствата

Производи во категоријата