Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Анкус Кутија За Кнедли Замрзната Кнедла Кутија За Складирање Кутија За Складирање Во Фиока Од Типот На Фиока -

Анкус Кутија За Кнедли Замрзната Кнедла Кутија За Складирање Кутија За Складирање Во Фиока Од Типот На Фиока -

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

Боја : Јајце Двојна фиока. Потекло : ЦН (Потекло). Решетка количина : 30 или 60. Материјал : Пластика. Стил : Јапонски Стил. Кутија За Кнедли Замрзната Кнедла Кутија За Складирање Кутија За Складирање Фиока Од Типот Крцкави Совети : бидејќи производот е пластичен производ, ќе го провериме производот и ќе го усовршиме пакувањето пред Предметот специфики : Потекло : ЦН (Потекло)Количина На Решетка : 30 или 60 материјал : Пластика : Јапонски Стил : Правоаголник : кутија за складирање Јајца кутија за складирање кнедли.

Кон својствата

Производи во категоријата