Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Anncus 10 парчиња/многу ACST67S ACST67 до-263

Anncus 10 парчиња/многу ACST67S ACST67 до-263

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

Состојба : Ново. Напон на напојување : Стандард. Моќност на дисипација : стандард. Оперативна температура : Стандард. ACST67 S ACST67 TO-263 СПЕКЦИИ НА ПРЕДМЕТ : СОСТОЈБА : ВЕСТИ ОДГОВОР НА ВЕСТИ : Стандардна дисисипација Енергија : Стандардна оперативна температура : СтандардМодел Број : Оргинален број ТИПЕ : ICAPPLICATION : Сите.

Кон својствата

Производи во категоријата