Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Anncus 10pcs/lot EM2860 2860 QFP

Anncus 10pcs/lot EM2860 2860 QFP

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Оперативна температура : Стандард. Број на модел : Оригинален број на дел. Моќност на дисипација : стандард. Напон на напојување : Стандард. Оперативна температура : Стандард. Број на модел : Оригинален број на дел. Моќност на дисипација : стандард. Напон на напојување : Стандард. EM2860 2860 QFP Специфичноста на предметите : Оперативна температура : СтандардМодел Број : Оригинален дел Број на дисисипација моќност : Стандарден напон на напон : Стандард Консалција : Новопликација : ICTYPE : IC.

Кон својствата

Производи во категоријата