Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Anncus 10pcs/lot UAF2115 UAF 2115 DIP 14

Anncus 10pcs/lot UAF2115 UAF 2115 DIP 14

DEN 856.00
 

Производот е достапен
Достапност

Состојба : Ново. Напон на напојување : Стандард. Моќност на дисипација : стандард. Оперативна температура : Стандард. UAF2115 UAF21 Специфичноста на предметите : Состојба : Вести за напон : Стандард Дисисипација Енергија : Стандардна оперативна температура : СтандардМодел Број : Оргинален број ТИПЕ : ICAPPLICATION : сите.

Кон својствата

Производи во категоријата