Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Антоп НАДВОРЕШНА Тв Антена, Хдтв Антена Моќен Повеќенасочен Прием Од 70 Милји Со Подобрен И Паметен Засилувач НА VHF UHF И 4g LTE Филтер Одговара На Внатрешен/Надворешен/Rv

Антоп НАДВОРЕШНА Тв Антена, Хдтв Антена Моќен Повеќенасочен Прием Од 70 Милји Со Подобрен И Паметен Засилувач НА VHF UHF И 4g

DEN 1103.84
 

Производот е достапен
Достапност

ШТИТОВИ ПРОТИВ МЕШАЊЕ : Изградете Во 4g LTE Филтер, блокира 3 G И 4 G безжични сигнали за јасни мазни слики и стабилен прием На Канали. Ве уверува повеќе прием на канали и помалку слепи точки, како КБС, Фокс, ЦВ и ПБС, итн. Одличен прием за неприлагодување.Vhf ПОДОБРЕНИ - Отстранлив VHF Засилувач Прачки може да се зајакне VHF прием и да се обезбеди повеќе канал прием и помалку слепи точки, КАКО NBC, ABC, итн. Ви носи искуство за гледање ТЕЛЕВИЗИЈА без бучава и без блиц и во вистински семеен рај. Секогаш бидете поврзани за никогаш да не го пропуштите најновото локално ТВ програмирање. Вклучен за зајакнување на приемот на слаб сигнал и исклучен за да се избегне прием на сигнал за преоптоварување. ИЗДРЖЛИВ НАДВОРЕШЕН И ОТПОРЕН на ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ : оваа антена постигнува подобра сигурност на сигналот дури и при секакви лоши временски услови. ОБЕЗБЕДУВА ПРАВИЛЕН ОПСЕГ ЗА вас-АНТОП ексклузивна технологија-засилувачот НА ПАМЕТНИ ПРЕМИНИ овозможува полесно прилагодување на рамнотежата помеѓу приемот со краток и долг дострел. 1 година и 30-ден ПАРИ НАЗАД : АНТОП има онлајн 24-часовна Професионална Техничка Поддршка, доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не.

Кон својствата

Производи во категоријата