Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
АНТОП VHF Ја Подобрува НАДВОРЕШНАТА ВНАТРЕШНА Тв Антена, Рамен Панел Со Висока Добивка Тв Антена Повеќенасочен Прием Со Долг Дострел Од 60 Милји PL-402VG, Погоден За Дома?

АНТОП VHF Ја Подобрува НАДВОРЕШНАТА ВНАТРЕШНА Тв Антена, Рамен Панел Со Висока Добивка Тв Антена Повеќенасочен Прием Со Долг

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

?€Vhf подобрена q добијте јасни мазни слики и стабилен прием На Каналот Што ви Носи искуство за гледање ТЕЛЕВИЗИЈА без бучава и без блиц и во вистински семеен рај. ?●ИЗДРЖЛИВА НАДВОРЕШНОСТ И ОТПОРНА на ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ q оваа HDTV антена постигнува подобра сигурност на сигналот дури и во сите видови лоши временски Услови Секогаш ве одржува поврзани за никогаш да не го пропуштите најновото локално тв програмирање Уживајте во животот бесплатно HDTV. Дигитална Технологија На Новата Генерација НА АНТОП 1)технологија за прием Со Голема Добивка заштитена за минимални пречки 2)Издржлив надворешен водоотпорен дизајн со УВ облога 3)Поддржува ДИГИТАЛНИ сигнали VHF И UHF 4)опции за додатоци за Монтирање следејќи ги едноставните совети подолу, можете да уживате ВО БЕСПЛАТЕН ТЕЛЕВИЗОР со вашите канали за Скенирање на АНТЕНАТА месечно за да ги најдете сите достапни канали, вклучително и новододадени или променети - Не ставајте или кријте ја антената во/зад кој било метален ОБЈЕКТИ - ИНСТАЛИРАЈТЕ Ја Антената Што Е Можно Повисоко И во близина на прозорец за подобар прием - држете ја антената подалеку од сите уреди со голема потрошувачка НА енергија за да избегнете пречки ИНФОРМАЦИИ за производот/карактеристики опсег 60 Милји од точката на потекло на сигналот напојување не е потребна шема за прием повеќенасочна поларизација хоризонтална/ВЕРТИКАЛНА БОЈА СИВА ГОЛЕМИНА 23 82х5 12х4 53ин што има во кутијата пл - 402вг Рамен панел надворешна тв антена вхф ПОДОБРЕНА Прачки Јарболот Стегач Комплет Инструкции/упатство за употреба.

Кон својствата

Производи во категоријата