Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Аперикоти Слатко Бебешко Боди Со Кратки Ракави, Памук: Иден Џедај

Аперикоти Слатко Бебешко Боди Со Кратки Ракави, Памук: Иден Џедај

DEN 255.84
 

Производот е достапен
Достапност

100% памук. Печатени ВО САД. Предвремено затворање. Машинско Перење. НОВОРОДЕНЧЕ УНИСЕКС БЕБЕ ONESIE БОДИ РОМПЕР : нашите едно парче ромпер боди функција слатки изреки ќе љубов. Ова боди вели "ИДЕН ЏЕДАЈ" и доаѓа кај новороденчиња, 6-месечни, 12-месечни и 18-месечни големини. Нашата оригинална рака отпечатена во јута, сад бебе боди ќе биде хит со овој симпатичен гик дизајн. Тие се совршени и за дневно носење, како и за ноќно носење и идеални за нежна кожа на бебињата. РАМЕНАТА НА СКУТОТ И ДИЗАЈНОТ на ЛЕНТАТА за ПРИЦВРСТУВАЊЕ : Секое од нашите боди има раменици во скутот и лента за прицврстување. Не губете време облекувајќи го вашето новороденче во облека со тежок патент или прилепувања; наместо тоа, ставете ги во оваа едноставна облека. Овој Сон и игра оние се слатки за истрошеност, но исто така многу удобни и совршени за одмор. ДОСТАПНО во подарок за повеќе БОИ, соопштенија за бременост, празнични забави, тушеви за бебиња, откривање бебиња и многу повеќе.

Кон својствата

Производи во категоријата