Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ареки Лажни Трепки Меки Вештачки Трепки Трепки 3Д Мачкини Трепки Волумен Лажни Трепки 10 Пара Пакет Манга Трепки За Очи Мултипак

Ареки Лажни Трепки Меки Вештачки Трепки Трепки 3Д Мачкини Трепки Волумен Лажни Трепки 10 Пара Пакет Манга Трепки За Очи Мултипак

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

Премиум Материјал : лажните трепки Од вештачко визон се направени од врвен синтетички материјал, се чувствуваат супер меки и мазни исто како и вашите природни трепки. Навивам, Долги, Манга Волумен Лажни Трепки : Целосните трепки имаат природна должина(кратка до долга : 6-17мм) И 3д волумен за природен и шармантен изглед на мачкино око, и покрај тоа што имате мали или големи очи, овие трепки ќе ги направат вашите очи посветли и сјајни. Удобно : флексибилна тенка памучна лента за трепки, со фини синтетички влакна внимателно изработени на лентата, ви носат бестежинско, безболно, без напор искуство со шминкање на трепките. Еднократно : тие би можеле повторно да се користат 10-15 пати со соодветна грижа бидејќи се направени од супериорни синтетички влакна. Повод е исто така одличен подарок за девојки/дами.

Кон својствата

Производи во категоријата