Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Арт Деко Форми Дрвена Чаша За Јајца

Арт Деко Форми Дрвена Чаша За Јајца

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

50мм широк х 50мм висок. Направено од издржливо дрво од бреза. Врежан на едната страна. Држи едно јајце. Миење раце само, не е погодно за машини за миење садови. Оваа чаша со јајца "јајце" ќе го разубави секој појадок. Направена од прекрасно дрво од бреза и врежана од едната страна, оваа чаша со јајца прави одличен подарок. Ве молиме Запомнете : овој производ не е погоден за машина за миење садови. Големина : Ширина : 50мм висина : 50ммдржи едно јајце.

Кон својствата

Производи во категоријата