Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Artoid Mode 32oz мотивациски фитнес тренингот спортско шише со вода со временски маркер и мерења, времињата обележани со цел ви помагаат да хидрирате, Flip Top Non Leak Design BPA бесп

Artoid Mode 32oz мотивациски фитнес тренингот спортско шише со вода со временски маркер и мерења, времињата обележани со цел

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Достапно во различни големини (17oz, 32oz, 48oz) за да одговараат на индивидуален стил и потреби. Сигурен дизајн изграден со здрав премија БПА бесплатен еколошки материјал, шишето може да се користи и повторно да се користи безбедно. Дизајнот на врвот ви овозможува да пиете директно од шишето без да се расправате за отстранување на капачето. Загарантирано е вашето задоволство - сакајте го или вашите пари назад, без прашања поставени во случај на какви било проблеми. Подготвување на протекување на врвот со лента за носење - висококвалитетни силиконски дихтунзи гарантира дека нема да протече ниту една капка. Мотивациско обележување и мерења на времето - Нашето ергономско и практично шише со вода има уникатен временски маркер на надворешноста, што може да ви помогне да ги постигнете вашите дневни цели на вода, лесно запомнете да пиете вода во текот на денот со време да пиете. Достапно во различни големини (17oz, 32oz, 48oz) за да одговараат на индивидуален стил и потреби. Совршено за секое место каде што одите - одговара на повеќето држачи за чаши за автомобили, лавици за велосипеди - погодни за секојдневна употреба, лесен за носење со јамка за прсти - одговара на големи коцки за мраз Забелешка : Топ -решетката за миење садови за миење садови, се препорачува за миење на рацете. Повеќе не се грижите за штетните хемикалии, како што е БПА, кои влијаат на вашето здравје. Мотивациско обележување и мерења на времето - Нашето ергономско и практично шише со вода има уникатен временски маркер на надворешноста, што може да ви помогне да ги постигнете вашите дневни цели на вода, лесно запомнете да пиете вода во текот на денот со време да пиете. Повеќе не се грижите за штетните хемикалии, како што е БПА, кои влијаат на вашето здравје.

Кон својствата

Производи во категоријата