Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Јас и Ирина - 27 x40 Д/С Оригинален филм Постер Еден лист Jimим Кери 2000

Јас и Ирина - 27 x40 Д/С Оригинален филм Постер Еден лист Jimим Кери 2000

DEN 319.84
 

Производот е достапен
Достапност

Скала за оценување : Нане, во близина на нане, многу добро, фер и сиромашен. Оригинален постер за филм - не препечатување - големините се приближни. Постерите доаѓаат валани во пластичен ракав и се испорачуваат во цврста картонска цевка. Ако D/S или DS е во насловот, тоа значи дека постер е двострана. Постерот е во состојба на нане. Оригинален филм за постер за филм - јас, јас и Ирина (20 -ти век Фокс, 2000). Еден лист (27 "x 41"). Комедија. Во режија на Боби Фарели и Питер Фарели. Во глуми се Jimим Кери, Рене Зелвегер, Крис Купер и Роберт Форстер. Во близина на состојба на нане.

Кон својствата

Производи во категоријата