Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
As -Zeke Glitter кожа таблета кутија компатибилен со iPad Air 2 9,7 инчи, 3Д рачно изработени серии ноќни був, приврзок за фризури, цветни ринистички кристали, за заштита

As -Zeke Glitter кожа таблета кутија компатибилен со iPad Air 2 9,7 инчи, 3Д рачно изработени серии ноќни був, приврзок за фризури,

DEN 440.00
 

Производот е достапен
Достапност

Забава на вашата девојка, lубовник, жени пријатели, сопруга, мајка, ќерка, девојчиња. Светла боја со сјајни елементи на задниот дел, Bing Bling Shining Crystals рефлектира светлина дава луксузно, гламурозно чувство. As-Zeke Екстремно детална кристализиран Girly Cute Bling Glitter 3 D Rhinstone Stone Crystal Handmade Design Сјајни таблети за таблети за i Pad Air 2 9,7 инчи (2014) Ослободете ги жените за жени и занаетчиството : Случаите со ас-зек се рачно изработени со екстремно внимание на детали со употреба Кристали и материјали. Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитет, изработен од квалитетен компјутер, кој е пријателски за животна средина, ладен изглед, сјајни кристали, функција против лизгање, нов список и одличен квалитет, многу популарно совршено се совпаѓа со формата на вашиот телефон и да го направите вашиот телефон персонализиран и апсорбиран , лесен пристап до сите копчиња. Вклучен пакет : 1 * Пакерот за дизајн на кожата на кожата на кожата за таблети за i Pad Air 2 9,7 инчи (2014). Најдобро : Сјајниот телефонски случај не е само добар избор за секојдневно облекување, туку и најдобра идеја за роденден, Денот на вinesубените, Божиќ итн. Дизајн : Модерниот сјајни сјајни школки и сјајниот дизајн на сјајот на задниот дел ќе го направи попривлечен и моден.

Кон својствата

Производи во категоријата