Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Аудио-Техника Pro 8HECW хиперкардиоидна динамична микрофон на глава

Аудио-Техника Pro 8HECW хиперкардиоидна динамична микрофон на глава

DEN 1424.00
 

Производот е достапен
Достапност

Вклучува шофершајбна и кабелски клип, како и постојан кабел од 55 инчи, прекинат со заклучување на 4-пински конектор за безжични системи A-T Unipak. Идеално за гитаристи, играчи на тастатура, тапанари и други на кои им е потребна употреба на рацете за време на перформансите. Аудио Technica Pro301 H92 PRO Series3 слушалки VHF безжичен систем - канал T2 Audio Technica Pro 301/H92 Pro Series 3 Слушалки VHF Безжичен систем е за звучници, презентери, пејачи и повеќе кои сакаат рок -цврста, лесно работење и јасно звучно звук на безжичен микрофон микрофон . Опис на производот Аудио техниката Pro 8 HECW микрофон за слушалки за безжични системи за аудио-техника е неверојатно лесна и одлична звучна единица за вашите презентации.

Кон својствата

Производи во категоријата