Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Aunevn Pet Playpens Безбедносни Порти Автоматско Затворање На Безбедносната Бебешка Порта, Екстра Широка Детска Порта За Куќа, Скали, Врати Скали-Балустри/133-137см

Aunevn Pet Playpens Безбедносни Порти Автоматско Затворање На Безбедносната Бебешка Порта, Екстра Широка Детска Порта За Куќа,

DEN 942.40
 

Производот е достапен
Достапност

Нашите Безбедносни Порти Се Забавни, Но Сепак Стилски И Ќе Му Овозможат На Вашето Дете Да Има Отворен Простор За Играње Без Да Создава Неред,Име На Производ : Внатрешни Безбедносни Порти Главен Материјал : Смола +Челик : 77-176 см висина : 76 см сцени : Совршен За Ходник, Врата, Отворени Простори И Дното На Скалите Карактеристики : Двојна Брава, Двојна Безбедност, Заклучување 1 Интегриран Во Рачката, Е Главниот Прекинувач Во Секојдневна Употреба, бравата 2 е помошен Прекинувач, Ја Игра Улогата На Фиксирање На Долниот Дел Од Вратата, Сите Се Операција Со Прекинувач : Операцијата Со Една Рака е Фантастична За Моменти кога Го Држите Вашето Дете, а функцијата за заклучување обезбедува дополнителна безбедност за да му помогне на вашето дете да биде побезбедно.Заштита на ѕидот : Безбедносни Порти За Деца или Домашни Миленици Со Продолжување од 77-176 см, Оваа Порта Брзо И Лесно Ќе се Вклопи Во Повеќето Врати. Олеснување На Безбедноста : Портата За Скали Изградена За Функционалност, Надворешната Порта Што Се Повлекува Работи И Како Порта за Новороденчиња и Како Порта За Миленичиња За Да Се Задржи Злото Содржано Со Обезбедување Безбедна, Затворена Средина за Играње.

Кон својствата

Производи во категоријата