Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ауси ПРЕДВОДЕНА Светилки Комбо Конверзија Комплет, Мини Големина Дизајн Со Навивачи Прилагодливи Зрак CSP Чип IP65 6000K Кул Бела 9005/HB3 Високо Светло 9006/HB4 Ниско Светло

Ауси ПРЕДВОДЕНА Светилки Комбо Конверзија Комплет, Мини Големина Дизајн Со Навивачи Прилагодливи Зрак CSP Чип IP65 6000K Кул

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Користи одлични CSP чипови : супер светла, јасна визија, анти-заслепувачки. 360 степен зрак се соочува без слепа зона. Ние нудиме Една година кавга слободен гаранција и доживотно бесплатна услуга.Чисто Бело 6000К.Сијалиците ќе работат со компјутерскиот систем на повеќето возила без грешка. ☞ Врвен Квалитет☜ : Авијација 6063 алуминиумски профил. Белата светлина ја рефлектира бојата на патот/знаците подобро да се покаже појасна ситуација на патот за време на ноќното возење. NOTE ЗАБЕЛЕШКА☜ : 1. Дното на дијаметарот на инсталацијата има околу 30мм (1,17 инчи) за совпаѓање на универзалниот фар. Нашите светилки не можат да се користат КАКО DRL поради различниот работен напон НА LED (12 V-24 V) и DRL (6 V-9 V).Ip65 водоотпорен и отпорен на удари дизајн, потрајни, во текот на 50000 часа живот.Голема брзина моќен вграден турбо нем вентилатор,висок проток на воздух за побрза стапка на ладење, зрачење на топлина од 360 степени.Сијалиците ќе работат со компјутерскиот систем на повеќето возила без грешка.Користи одлични CSP чипови : супер светла, јасна визија, анти-заслепувачки.

Кон својствата

Производи во категоријата